Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - benzínové motory
jruze
13.01.2017 19:07 - Re: Antipollution system faulty - benzínové motory
U??vate?
Majklson napsal(a):
Zdarec borci, potřebuji prosím poradit, doufám, snažil jsem se pečlivě přečíst všechny stránky o závadách na benzín. motorech, jestli není někde popsána moje závada,když tak mě prosím nasměrujte, jsem zde new . Mam C5 2.0HPi 103KW po nasartování se motor začne třást jako drahej pes, div nezdechne, po chvilce se rožne kontrolka motoru, nějaký to antipollution faulty, hodí se to do nouzáku, od té doby šepot květin, valí na 4válce, krásnej volnoběh, ale pouze do 2OOOot.min. (nouz.režim). S touhle závadou jsem to koupil, předchozí majitel vyměnil hydroštely, byly kontrolovány rozvody, přehrání ŘJ motoru........atd. Potom řekl, že už do toho nedá ani korunu, že na to nemá nervy a že to radši prodá. Diagnostika píše vadné čidlo teploty výfukových plynů a něco s tlakem paliva. nevím jestli ta závada tlaku paliva, nemůže byt od toho teplotního čidla. Ty teplotní čidla jsou tam dvě, jedno stojí cca 3000Kč, pouze v origo. Otázka zní, nemáte prosím někdo podobnou závadu, která se podařila vyřešit?! Nechce se mi uplně koupit čidlo teploty minimálně jedno za 3000Kč, potom zjistit, že to tím není. Taky to tím samozřejmě být může. Jde mi o to, jestli se s tím nekdo nesetkal, třeba mi někdo potvrdí, že po výměně toho čidla-čidel bude všechno oukej. Nevím?! Máte nějakou zkušenost prosím?! Díky všem.


Kolik ti pán dal aby sis to vzal? auta s těmito motory se házej došrotu a ty co to neudělají příjdou o dost peněz, všechny nervy a vůbec se nesvezou Kdyby jsi se zeptal - informoval tak by ti zde asi každý řekl ,,utíkej od tohoto motoru jak daleko můžeš" - narveš do toho odhad tak víc jak 20000,- a stejně to bude oničem potom už na to nebudeš mít nervy a buď to sešrotuješ a nebo zase někomu nadělíš.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator