Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Cukání, škubání při rozjezdu
eisy811
23.12.2016 22:14 - Re: Cukání, škubání při rozjezdu
Za?iato?n?k
Chlapi, klidek…
Kvalty idu normalne, lahko, bez problemov, motor ide hladko, nevynechava, ci ina anomalia, starty na brnk, ci teply, ci studeny. Ako som pisal, ak sa rozidem na jednicku, mozem ist na volnobehu a potom tomu sliapnut naplno a ziaden problem. Ale akonahle sa chcem rychlejsie rozbehnut, teda pustam spojku pomalsie a plynom pridavam vykon, tak to zacne vibrovat. A podla vsetkeho je to niekde v spojke. Lebo keby (myslim) bol urvatu nejaky silentblok, tak to robi pri kazdom razatnejsom pridani plynu, no ako pisem, ziaden problem. Spojka nesmyka, zabera este pred polovicou drahy pedalu.
Mozno mi to pride, ze akoby spojka bola zle vystredena a ked pritlacak dosada na lamelu, tak sa to roztrepe… Nemam sajnu o tom ako sa tu osadzuje spojka, ci ju treba vystredit…
A tiez neviem, ako sa to mohlo postrat naraz, ked nebol predtym problem.
Este horsie je, ze som tu spojku neobjednal, a ze skor ako cca 10 januara ju do auta nedostanem. Lenze to by som mal byt uz v praci…
Sam som zvedavy, co tam bude vysrane… Horsie, ak by to bolo to lozisko predlohy, ze by sa pretacalo v puzdre…

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator