Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
c5vyskov
20.12.2016 23:09 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
99
autodiag napsal(a):
jsem zastancem toho ze jsem delam co umin a opravdu se necpu a neseru do niceho cemu ale vubec nerozumim..a i kdyz vim ze bych to udelal necham to tomu kdo to dela a udela urcite rychleji nez ja..pomuzu casove sobe a druhemu necham vydelat

O tom ale celou dobu hovoříme
Kdysi mi k tomu říkal kamarád, ptal jsem se ho, proč nedává auto do servisu a špiní si sám ruce? Protože nechci, aby se na tom učili. To se můžu učit sám, auto si můžu kurvit sám zadarmo.
Taková je bohužel realita. Jak tady padlo s tím přesoleným jídlem, doma si za to můžu sám, ale abych za to platil cenu jak v Alcronu čerstvě vyučenému kuchaři-číšníkovi-natěrači, tak to sorry. Taky jsem slyšel, že v Německu jsou služby na jiné úrovni. Trochu víc OT, zrovna z říše objednávám přívěs, zatím co u nás výrobci (prodejci) chtějí připlácet za každý prd (úchyt, opěru...), tak tam montហgratis a i některé menší díly gratis materiál. Při jejich cenách, při jejich platech. I když možná se započtením cesty a času to vyjde nastejno jako tady, tak prostě jejich jednání je někde jinde. U nás si často připadám jak v té reklamě na nejmenovanou banku, kde chce bankéř platit i za Dobrý den. Samo že to není všude, ale většinou je. Na západě jsem měl zatím jenom pozitivní zkušenosti, vždycky jsem věděl kolik zaplatím, všechno sedělo, kolikrát drobná službička byla jenom za Merci. Na druhou stranu Slovensko mi připadá ještě horší než u nás (omlouvám se bratia), tam kolikrát nechápu, za co mám ještě platit...

jruze: tak předpokládám, že autodiag myslel jaké náklady na mechanika má servis, ne že ten mechanik má takový plat. to je mi jasné, že dělají za pár korun, nic nejde povolit... ale toto je problém servisu, když si počítají 1000 za hodinu, tak na toho mechanika to je 160 000 měsíčně a práce by tomu měla odpovídat. Mě nezajímá, že jemu dají 20

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator