Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
Jarduk
20.12.2016 19:57 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
Za?iato?n?k
Řeknu to takhle. Autorizovaný servis Renault si účtuje za základní diagnostiku (tedy výpis chyb bez další analýzy) cca 350,-
Co vim, tak třeba Škodovka si bere něco kolem 500,-
Peugeot Kopecký si před 2 lety za mnoho stránkovej výpis všech parametrů auta a následnou dlouhou konzultaci řekl cca 1000,-
Citroen si za 5-10 minutovej výpis chyb řekl skoro 1100,- a ještě při placení kartou chtěli další 3% z částky. Takže tady nejde o to, že bych neakceptoval třeba cenu servisu za 750/hodina nebo kolik to tam vždycky mají, ale o tom, že člověk po nich chce zjistit problém, od začátku je prosí o zvednutí kapoty a udělání diagnostiky manuální, tak beztak pak přijdou, že udělali výpis chyb a jestli chci další hloubkovou diagnostiku (pravděpodobně otevření kapoty a pohled ze 2 metrů), tak to bude dalších 2000,-

Já jen narážel na to, že tohle bylo doufam naposledy, kdy jsem ještě zkusil autorizovanej servis. Na co šahli, to mi tam vždycky ještě víc zničili. Mam svoje auto hodně rád a neměnil bych, ale už naprosto chápu lidi, co nechtějí nikdy více vidět francouzský auto. Můžou za to předražený a hlavně nekvalitní autorizovaný servisy.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator