Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace auta na volnobeh a pri akceleraci 2- 3500ot/min
tomio
29.11.2016 22:18 - Re: Vibrace auta na volnobeh a pri akceleraci 2- 3500ot/min
99
Já to cítím ve volantu, když stojím na místě (popř. když se držím palubní desky). Spolujezdec si toho ani nevšimne. Podle mě je to v začátku. Nicméně, když otevřu kapotu, tak se plastový kryt motoru třepe jak o duši

Abych dokončil vliv silentbloku - Silenblok převodovky vyměněn, no ještě nebylo pořádně čas to projet, takže zítra poreferuju. První poznatek. Zmizela jemná vibrace v pedálech v otáčkách těsně pod 2.000. A asi 14 dnů vyměněná spojka přestala při pomalém rozjezdu do kopečka pocukávat. Jinak i při akceleraci do kopce mi to přišlo znatelně lepší jak před výměnou.

Ad vstřiky. Jestli sem si nena.ral do hnízda, když sem si vlil do nádrže zázračnou vodičku od citroenu "Aditivum do nafty pro motory HDi originál Citroen - 300ml". Měl jsem jednu dobu pocit, že auto "kuckne" při akceleraci kolem 2.000 ot. Je pravda, že kucknutí se od té doby neobjevilo. Postupně se ale začali objevovat ony záhadné vibrace. Předchozí majitel tam lil normální naftu, já začal s jednorázovým aditivem a přešel jsem na Vervu od benziny - otázka, jestli jsem udělal dobře

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator