Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
Hanz 397
27.04.2016 22:06 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
U??vate?
Lucky76 napsal(a):
Když jsem auto koupil, tak jsem tam jel na diagnostiku s klasickou hláškou, abych věděl co to znamená. Byl jsem řádně telefonicky objednán a přijel na čas. Auto mi vzali a čekal jsem třičtvrtě hodiny ( na protokolu byl čas trvání 2min 30sek ) na to, že mi hlavní servisák donesl štos papíru tuším za 500,- ( což je v pořádku ) se slovy, že asi vše v poho. Když jsem se dotázal, co znamenají ty chyby na první stránce, odvětil: že to jsou klasické provozní chyby. Sám jsem si pak našel, že potřebuji vyměnit čidlo na brzdovém pedálu ( jelikož mi nešlo občas vyřadit z "P" ) njn. jak pravil major Těrazky " na vše je treba odborníkou " Citroen ČL již nikdy víc !!! Má někdo zkušenosti s Citroenem v LBC, či Mládé Boleslavi? Děkuji.

Nevím,jak v LBC teď,ale slyšel jsem o nich hodně zajímavou story s BHI...
Ale na druhou stranu byli jediní v okolí ochotni švárovi na C4 vyměnit na pojistku skleněnou střechu... I kluci v Ústí,se kterýma mám jinak hodně dobrý vztahy,mě poslali pryč

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator