Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Xenon, halogen - výhody, nevýhody, apod.
eisy811
21.11.2015 20:15 - Re: Výměna výbojek - přední xenonová světla
Za?iato?n?k
Na STK som este nebol (r.v. 2012), nesvieti do zeme, jasne vidno hranicu svetla a tmy. Dokonca som tam slahol vybojky Osram NB, takze jedny z tych naj, co je viditelny rozdiel oproti tych Philips Xenstart, avsak stale si nemozem pomoct, kedze u inych aut tie svetla su "zivsie", teda az na tu Octaviu, kde su mizerne dialkove, teda oproti C5. A ano, napriklad Volvo S60 svieti horsie, avsak co som soferoval, tak to bol rocnik 2008, kde asi uz aj parabola bude v horsom stave. Nie, nechcem porovnavat, ale aspon z mojej strany su auta, ktore maju ucinnejsie svetlomety a fakt ma serie, ked obehnem dake auto s obycajnymi halongenkami a vidim svoj tien. Aj keby ich to auto malo nastavene nizsie, aj tak by to mali tie xenony presvietit, nehovoriac o dakom BMW, ci Opli a podobne, co ma dozenie na dialnici a proste ma presvieti tak, ze si vytvaram tien. Cez sviatky budem na Slovensku, Cadca, nema chut niekto na kafe a porovnat svoje bixenony s mojimi, kludne dobehnej aj 100 km??? Asi mi to pride ako najrozumnejsie, aby som mal jasno. Viem, ze mam auto po mensej nehode, no svetla su povodne, origo, menil sa len naraznik a dake drobnosti + pristrek prednej kapoty... Takze si myslim, ze vsetky X7-mi budi svietit rovnako... V blizkosti Piestan viem zohnat aj Mazdu 6 Skyactive (najazd cca 120 00 km), Zial Opel bude vo FR, mozno este by som vedel zaobstarat to BMW (cca 230 000 km), mozno by sa z Brezna dotrepal kolega na I40-tke (cca 120 000 km) a samozrejmostou by mohol byt asi aj spominany Superb 2 (cca 300 000 km) so svojimi adaptivnymi bixenonami, moja polovicka by mohla dotrepat moju staru Fabiu s H7-mickami (cca 300 000 km) ze by sme urobili maly test, kde podla mojho nazoru je C5 niekde v pozadi, lenze pre objektivnost by som rad aj niekoho neho z C5 (X7). Kilometre uvadzam koli tomu, ze parabola svietenim straca svoju ucinnost, teda asi cim vacsi najazd, tym horsie svetelne podmienky voci novemu svetlometu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator