Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: tažné zařízení + legislativa
jruze
02.11.2015 08:05 - Re: tažné zařízení + legislativa
U??vate?
Luki_C5 napsal(a):
Jardo a to myslis ze SUV je nakladni automobil? Maximalne jen N1 a to z duvodu odpoctu DPH nekde v roce 2003 a to stejne bylo N1 ale do 3500kg takze B. Uz bych videl jak ty modelky v Q7,X5 atd maji Cecko. Na C5 si nikdy nemohl dostat 2000kg to tak maximalne podvodem. S vlekama mam odjezdemo fakt moc kilometru a je pravda ze kdyz si na facelift nalozil 1600kg tak se to chovalo luxusne, cokoliv vic uz si musel hlidat. Oni nejsou blby,maji to spocitany a auto ma taky nejake limity. BE ti staci pokazde kdyz sedis v tahaci do 3500kg.


No byl jsem svědkem (ne na vlastní kůži i když jsem s tím také jezdil ) jak přijeli policajti k Hamru(ten velkej) a řidiči sebrali ŘP a zakázali další jízdu(on je t잚í sám o sobě ) než 3500Kg a dostal 2000,- pokutu - (byl to řidič-zaměstnanec jedné diskotéky v Praze a auto jejich služebák) ale to je něco jiného než se tu řeší - toto se tu už probíralo , ale i přesto je v tom zmatek a námět na řešení - asi do toho také půjdu ale pořád je tu ten háček s váhou vozu kolik vlastně C5 biturbo váží? Já to neřešil - závěs 1800Kg a dali 1600Kg - no já si zákony moc nepřipouštím tak mi to bylo jedno(když budu potřebovat odtáhnout dvě tuny tak je prostě zapřáhnu a pojedu)

.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator