Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ovládání (funkce) klimatizace/topeni
duff74
18.08.2015 11:27 - Re: Ovládání (funkce) klimatizace/topeni
99
jruze napsal(a):
Když zmáčkneš vnitřní okruh tak ti sepne kompresor? - a nemačkᚠnáhodou jiné tlačítko - funkci vysoušení
Nevyměnil jsi si náhodou panel? ( s hvězdičkou za ECO )

Ano po zmáčknutí vnitřního okruhu se mi sepne kompresor. Jde to poznat takovým jemným cuknutím ve výkonu a hlavně jde okamžitě chladný vzduch do kabiny a vlhkost okamžitě zmizí. Předpokládám, že symbol vnitřní cirkulace je obrys auta uvnitř se zahnutou šipkou. Aspoň u všech dosavadních auto to bylo +- stejné. Funkce vysoušení: ta se spouští jak? A panel mám původní AUTO/ECO/vniřní cirkulace.

jumep: Netvrdím, že je to způsobené pylovým filtrem, jen to, že od jeho výměny se toto děje. A myslím, že kdyby to dělalo už dřív, tak bych si všiml, že při ECO přes čelní sklo není vidět... Protože právě klimu používám fakt jen občas. Teď ale bez klimy jet nejde, čelní okno je do půlky zanlžené. Spíš mě napadlo, jestli se tím pylákem nějak nezablokovala klapka vnitřního okruhu a nefunguje teď opačně. Ale to by nevysvětlovalo to spouštění klimy.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator