Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ovládání (funkce) klimatizace/topeni
duff74
17.08.2015 07:28 - Re: Ovládání (funkce) klimatizace/topeni
99
Vypůjčím si toto téma. Mám dvouzonovou klimu a doteď to šlapalo jak mělo. Teď jsem vyměnil pylový filtr a došlo ke změně ovládání: doteď to bylo tak, že pokud jsem měl ECO, tak byla klima vypnutá a pokud jsem z nějakého důvodu zapnul vnitřní cirkulaci, tak se mi zamlžilo čelní sklo, zvl᚝ v nějakém vlhčím počasí. To považuji za celkem logické. Po výměně pylového filtru jsem zjistil, že po zapnutí ECO se mi sklo zamlží (hlavně když je vlhko, pokud je 35 st tak ne) a po zapnutí okruhu vnitřní cirkulace se evidentně spustí klima a vlhkost je v momentě pryč. Přitom by to mělo být opačně, jen na ECO by neměla jet klima. Navíc když mám vnitřní cirkulaci a zapnu ECO tak mi svítí obě kontrolky, což je podle mně blbost. Když v tom vypnu ECO, tak zhasnou obě. Takže jdou zapnout každá zvl᚝ i obě najednou. Jediné co funguje správně je režim AUTO a taky ruční klima s nastavením teploty, otáček i směru proudění vzduchu.
Napadlo mě jestli jsem třeba nedal ten pylák opačně, ale on tam opačně snad ani nejde dát. Vzhledem k tomu, že je to celé el. ovládané, tak by možná stačilo na nějakou dobu odpojit baterku. Nevím. Za případné rady děkuju.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator