Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chiptuning
robo
27.07.2015 16:08 - Re: Chiptuning
99
RimmerCZ napsal(a):
Jak rikas, jen abys pak nebyl prekvapeny jak te predjizdi frajirek v blbym rapidu 1.4TSI lehke auto a dost pres 100kW vykon. Na jednoho jsem se do 120 nechytal az pak jsem zacal byt rychlejsi. To jsou takove ty usmevne momenty, ze na velikosti a cene auta v tomhle fakt nezalezi. Ale rozumim ti jako zastanci ne mainstreamove znacky, ze potesi ukazat tem holomkum od koncernu, ze nam to taky jede. Na druhou stranu jsem zastancem rozumneho prekracovani rychlosti, proto se do dalnicnich honicek nepoustim nikdy, jak z hlediska bezpecnosti tak z hlediska toho, ze bych mel nerad papiry v cistirne.

Ale zpet k cipovani, onehda me mechanik nabizel, ze se mam svezt jeho nove ocipovanou 1.6Hdi, ze to fakt dobre jede. Na to jsem mu pokrcil rameny, ze na to aby to dobre jelo si mel koupit aspon dvoulitr. Pripadne jestli chce zkusit co fakt dobre jede, tak jsem mu nabidl svezeni brachovym cipnutym 530D, to je jina hitparada s tim zadnim nahonem.

Takze hosi, nehrajte si to s tema 100kW motorama +- na kdovi co. Ono ani ten muj trilitr neni zadna velka diskoteka. Jede to dobre, ale jsou bezna auta co zrychlujou mnohem lepe a ochotneji. A bavit se o ciplym starych 2litrech Hdi jak predjizdi 170kw auta mi prijde ponekud usmevne

no najsilnejsi novy superb ma 206kW TSI, asi by mu 3liter ciply na 205kW celkom sekundoval. 510nm, keby som jazdil za firemne .....
.link.
ano 103kW je tak na spotrebu motor
a dostal ta rapid lebo mal DSG prevodovku

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator