Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Autoservis Citroen Patera Radotín
jruze
30.01.2015 21:22 - Re: Autoservis Citroen Patera Radotín
U??vate?
Mikra napsal(a):
Hned na začátku příspěvku Proton píše, že si nechal vyměnit motor, který mu oni sehnali a doporučili. Tak je to na nich. Není se o čem bavit. Takhle by se uměl chovat každý, nacpat kosákům nepoužitelný součástky za balík a pak se otočit zády. Máme nějaký zákonný lhůty a z nich se musí vycházet. Pokud nebylo předem dohodnuto jinak. Jestli záruční lhůta už proběhla, je to na Protonovi. Nebudu tady hledat, jak dlouhý lhůty na co platí, ale Proton by hledat měl. 40.000,- Kč už stojí za to vymáhat i soudně.


No na díly použité(z vrakoviště) se záruka ze zákona neposkytuje - je to věc dohody a ve většině případů je na vyzkoušení. Potom je to o tom jak se dohodli co je nějak zanešené v dohodě o provedené práci a o slušnosti.V tomto případě by se dalo stavět na dokazování původu a ceně motoru,popř. použitých a naúčtovaných dílech a uhrát io na podvod,klamání spotřebitele nebo něco v tomto smyslu.On si vůz vyzvedl funkční a i si toto vyzkoušel a zřejmě vše odsouhlasil v tom bude problém.Já jsem toto řešil také a od nás to odjíždělo v pořádku - po ujetí 500Km a vychladnutí auto po nastartování (chytlo na otočku) se ,,udusilo"(podle mne kolega přehodil podtlakovou hadičku na předehřevu,nebo odešel ventil - dělalo to co tvému mladýmu) no ani jeden znás nebyl dostupný aby to zkontroloval a majitel to odvezl jinam(s nimi nejsem zrovna za dobře) a ti mu řekli že je motor KO a dali jejich.V rámci dobrých mravů jsem vrátil účtovanou částku za motor , který jezdí už v jiném autě a bez problému.Je to o přístupu - mohl jsem říct že kontrola a oprava měla proběhnout v naší dílně protože dávám vždy nějakou záruku i když je nepsaná.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator