Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Cukání, škubání při rozjezdu
chef
08.01.2015 00:02 - Re: Cukání, škubání při rozjezdu
99
ahojte vsichni, mam podobny problem. Mam c5 III 2.0 diesel v automatu. Pri rozjezdu (spis pri prudsim seslapnuti plynu, treba na kruhaci, krizovatce) jakoby vynechal motor na vterinu +-. Rozjizdim se, v nizkych otackach to vynecha pak to cukne jak se motor zase dostane do otacek a pak vse ok. Deje se to jen za studena, jak je auto zahraty tak ne ze by se to nedelo, ale jen minimalne. Kdyz jsem auto koupil delal jsem na nem vse krome vzduchoveho a palivoveho filtru. Myslite ze by to mohlo byt tim? Kazdopadne vymenim co nejdriv. Resil nekdo stejny problem? Taky se mi stava ze auto na tretim prevodovem stupni mezi 1800 a 2000 otackami na chvilku cuka. Motor bezi ok, stava se kdyz auto neni v zatezi, kdyz jede po rovine. Kdyz jedu treba do kopce tak nic. Nemyslim si ze je to od prevodovky, spis to vypada na nejakej silentblok na motoru. Obcas se to stane i na 4pr. stupni ale o poznani jemneji. Diky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator