Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Polohy Hydractive
johnny.m
06.01.2015 21:26 - Re: Polohy Hydractive
99
Tak jsem si vzal z komory klíny a šel to zkusit. Biturbo mělo celkem chu ty klíny přejet, celkem solidně se posunulo vzad než narazilo na odpor a přišlo mi že se zvedá i zadek. Když jsem zatáhl ručku a dal R, tak se zadek nezvedal. Když jsem klíny zahodil a vycouval, zadek se nadzvednul a když jsem na N pustil brzdu, cítil jsem jak klesnul. Auto bylo celou dobu v normální poloze. Z toho to na ty brzdy vypadá. Ale:

Když dám auto dolů nebo nahoru a začnu couvat, tak se zadek nezvedá. Celkem mi to přijde divný na to, aby to opravdu byly brzdy. A taky mi přijde divný, že když jedu, zabrzdím, dám N a následně odbrzdím, tak zadek nevyskočí nahoru. Pokud by to bylo brzdama (stále to nevylučuju), tak na zpátečku přece zadek tlačím(zvedne se) a na D zadek táhnu, takže klesne, případně ho jednotka přitlakuje a zůstane ve správné výšce, pak by ovšem měl při zastavení, navolení N s následným uvolněním brzdy přece vystřelit nahoru a následně se srovnat. Jsem z toho jelen, dvanácterák...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator