Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: VDO vymena za RT3
jruze
04.06.2014 16:56 - Re: VDO vymena za RT3
U??vate?
Delict napsal(a):
Tak RT3 je doma.. mám dve varianty.. výmenu RD3 (CD klasický prehrávač) za RT3 alebo vyhodi VDO a nahodi RT3

Našiel som na FR fóre prevodnú tabužku káblov.. skúsim zletova podla toho ISO konektor k RT3 konektoru a malo by to po nahodení VINu do rádia beža.. myslím
Nahodím ho nahrubo zatial (bez gps,telefonu,nudzoveho volania..) len prepojím displej RT3 s jednotkou RT3 a nahodím na konektory rádia

Ak to chápem správne tak VDO je samostatný systém, nezávislý na rádiu a netreba prekáblováva nič ..

Info dám vedie..

Btw: RT3 VAN po upgrade na verziu softu 5.5 by mala bra aj mp3, ten kto mi to predával tvrdil že to normálne prehráva DVD..čo sa mi moc nechce veri..ale otestujem
RT3 van nebo can ? vzhledem k tomu že mᚠauto s van tak ti pokud mᚠRT3 can nepůjde a byla by to první RT3 co umí mechanika číst DVD to s MP3 je možné ale úprava je tak 50/50% - buď to celé zkolabuje nebo se to povede - znám jen jednu předělanou na MP3 - jinak neumí ani to natož DVD.A řekl bych že ani VDO není samostatný systém (nezávislý na rádiu) - hodně štěstí (jsem docela zvědavej na výsledek hlavně na to video)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator