Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kolísavé otáčky, zdechající motor a cukání / C5 III diesel
jruze
18.03.2014 19:20 - Re: Motor se vypíná
U??vate?
makaka napsal(a):
Zdravím, mám 2.2 HDI 16V / 2008 123 KW
Dnes jsem dotankoval takřka do prázdné cca 20l. Po natankování vše ok. motor běžel bez problémů, přejezd cca 15 km.
Po 2 hodinovém parkování jsem opět nastartoval a motor se začal sám vypínat při nízkých otáčkách.
Elektronika vše funguje. Nemusím čekat na další startování, můžu startovat hned jak se motor vypne.
Nechal jsem motor běžet na volnoběhu a vypnul se také, cca 4x. Bylo slyšet, jako kdyby neměl sílu nebo jako kdyby běžel jen méně válců. Teplota ok.
Na křižovatkách jsem držel otáčky výše, motor tak nechcípnul. Chvílemi jsem cítil jak se mu nechce moc rozjíždět a viděl jsem, že průběžná průběžná spotřeba se ukazuje vyšší oproti normálnímu chodu motoru.
Pak se motor probral a začal znovu šlapat.

Co s tím? Jsem 700 km od ČR a nevím, zda se s tím mám zítra vracet do Čech.

Díky za pomoc.


Chce to diag a podívat se co tam bude - čistě teoreticky by to mohl být odcházející vstřik,ale bez diag to moc poradit nepůjde - vyhazuje to nějakou chybu? Říkaš do prázdné nádrže ?? nezavzdušnilo se to ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator