Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Anténa - autorádio
Max7
29.09.2013 20:39 - Re: Anténa - autorádio
99
Hedgehok napsal(a):
Dík,na tuhle možnost jsem nevzpomenul.Na opravu patice anteny jsem použil černý silik.tmel -50 až +200 st.C,uvidíme zda to pomůže.Matice byla poměrně volná.Nezdá se mi že nekopíruje zakřivení střechy, u combi je podklad střechy asi rovnější. Přitáhnul gumou přes zadní dveře,zamknul.Nechám 24 hod. Snad se povede.Překvapuje mne životnost těchto dílů u 7letého vozu.V servisu mi sdělili že oprava by vyšla asi na 4000,- kč,dle toho co patice obsahuje (zesil.,,GSM).Orig.díl jen v servisu?Kdo je výrobce?Na tohle jsem zde nenašel odkaz.(používám i vyhledávač).


Ahoj
Jelikož mě taky zatékalo anténou (někdo z kolemjdoucích sní kroutil) rozhodl jsem se pro silikon co jsi použil ty,jen stim rozdílem že jsem nesundával žádný tapec.Vydloubl jsem skrátka světýlko nad zadníma sedačkama 23" klíčem povolil a sundal matku a povytáhl anténu.Je fak že je to pro slabší ruce (otvor dost malý),ale dá se to.
Jen bych se ktomuto chtěl ještě zeptat,naco je ten plastový čudl s kterym se dá kroutit zespodu té antény na tvé fotce.
Nikde jsem ktomu nic nenašel co to má za funkci.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator