Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna předních světel H7 za originál Xenonové / C5 I
vilous
01.09.2013 13:14 - Re: Výměna předních světel H7 za originál Xenonové / C5 I
99
Mám dojem, že se tu míchají dvě různé věci. Xenony C5 I normálně mívala, sám jsem je měl. Ale s natáčením to nemělo nic společné!

Pokud jde o natáčení, tak u C5 III mám jinou a jednodušší fintu. Netrval jsem na bixenonech, protože jak píše Zbyňa, ty H7 svítí skvěle a mám k nim přisvěcení do zatáček. Na úplném boku sdruženého světlometu jsou další H7, které se na patřičné straně rozsvítí při určitém rozmezí rychlostí a určitém natočení volantu. Je to řešení mnohem jednodušší než zatáčecí bixenony. Navíc zatáčecí světla uhýbají z vnější strany zatáčky, statická světla svítí dál přímo a NAVÍC ještě do vnitřního oblouku zatáčky. Jen se přidaly další dvě jednoduché žárovky a vytáhly data z počítačů. Navíc to jde z menu řidiče vypnout, aby při denním svícení potkávacími světlomety neblikaly i ty do zatáčky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator