Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nový člen
jruze
21.08.2013 09:12 - Re: Nový člen
U??vate?
vlkr napsal(a):
Dobrý den,

včera jsem objevil toto vlákno, tak do něj také přispěji.

C5 II Berline (2005, 2,0i 16V, BA+LPG dovoz NL) vlastním 5 týdnů. Pošilhával jsem po ní dlouho, bylo to takové moje vysněné auto. Najeto mám cca 5000km, včetně dovolené v Itálii. Auto je velmi pohodlné, před ním jsme měli Renault Grand Scénic taky 2litr benzín, srovnání - Scénic byl taky velmi pohodlný, ale jinak.

Závady: 1. tekla vodní pupmpa, vyměněno s rozvody.
2. někudy mi odkapává olej - zatím vyměněno gufero mezi motorem a převodovkou, ale odkápává
to dál . Kdo by měl nějakou radu, rád ji příjmu.
3. ulomený plastový úchyt levého předního světla (bylo už v bazaru) - jěště chci nechat zkusit svařit.

Auto chci používat na denní dojíždění do práce Ol-N.Jičín. Takže ještě musím našetřit na zimní gumy. Doteď jsem jezdil C4 (2006, 1,6 16V, BA+CNG, dovoz ITA), tu teď dostane manželka.

Zdraví

vlkr


2005 a najeto 80000Km? - teče vodní pumpa ? - to mi nějak nesedí nechci ti kazit radost,ale vodní pumpa vydrží normálně min. 160000Km a víc , ulomená packa na světle asi uknuté. Únik oleje? - reklamoval bych to u prodejce - může to téct kdekoli - umít odmašovákem a vysledovat odkud.

Jinak vítej v clubu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator