Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace auta při jízdě
Redy
14.08.2013 12:32 - Re: Vibrace auta při jízdě
99
Redy Zdravím všechny C5kaře,prosím vás všechny,kteří jste řešili,ale hlevně vyřešili problém s výraznými vibracemi předku,mám C5 break 2.0HDI 80kw,r.v.2003 a při rozjezdech,které se při zvednutí do 40km/h a vytočeném rejdu ještě více projevují a při jízdě mezi 90-130 se též rozechvěje a navíc kolem 1300-1500 ot. cítím nějaké rezonování od předku.Pro upřesnění chci dodat,že kola jsou vyvážené na 100%,vyměněny komplet silentbloky ramen+spodní čepy,vše ostatní bez vůle,takže po různých konzultacích s mechaniky jsme dospěli k názoru,že to bude asi nějaká vychozená poloosa,né li obě a že je to pravděpodobné,když se totiž zvedne předek tak že se poloosy více natáhnou a tím je vůle citelnější a že by bylo dobré začít levou.Četl jsem zde diskuzi o pomocném ložisku pravé poloosy,ale to mi nepřijde,že by mělo vliv na to,že zvednuté auto se rozechvěje mnohem více při rozjezdu.Jsem smířen,že zainvestuji do repasovaných poloos,ale nerad bych je viměnil zbytečně a proto vás prosím žádám o konkrétní dořešenou zkušenost či radu.Úvah jsem zde četl moře,ale postrádám konkrétní vyřešení.Předem díky,s pozdravem Redy.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator