Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - benzínové motory
jruze
15.06.2013 14:11 - Re: Antipollution system faulty - benzínové motory
U??vate?
Jozka71 napsal(a):
Zdravím -
jen bych se rád připojil s dotazem podobného rázu jako má "jumep", pouze s tím, že mám 3 l. Jinak problém naprosto ten samý. Rovněž vozidlo za studena sice ihned chytí, ale má velmi špatný chod motoru - hádá se, střílí do sání. Po 20 až 30 sekundách se to pomalu srovná a pak už jde bez problémů. Pouze občas, při jízdě pozoruji při mírném ubrání a opětovném přidání plynu drobné zacukání motoru, či spíše vynechání - jakoby se mu nechtělo. Spojuji si to s jednou závadou , ale kterou ???
Pro doplnění - vozidlo jsem koupil již s tím, že na obrazovce svítí ASF , ale motor vždy šel bez problémů. Tak jsem s tím najel 50 tis. km. Bylo mi vysvětlováno, že to dělá plyn. Nyní vidí, že to byla mylná informace. Od té doby, co se mi začala projevovat zmiňovaná závada, nápis ASF začíná mizet a opět objevovat. Takže to plynem nebude.


Kdysi dávno jsem jezdil na plyn a také mi toto abčas dělalo - svíčky,chudá směs plynu,možná problém ventily(hydroštely)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator