Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zatékání do interiéru
igok
17.05.2013 06:39 - Re: Zatékání do interiéru
VIP
je uz neskoro reagovat na tuto diskusiu ale snad to do buducna niekomu pomoze
Mne zatekalo do auta z plafonu pri pravom zadnom okne (C5 I Break). Problem bol v tom ze redukcia z odtokoveho kanala na odtokovu hadicku bola odpadnuta a tym sa stavalo ze ked sa auto naklonilo na zadnu pravu stranu, tak voda nebola odvadzana von ale koncila v kufri. Samozrejme na to aby som to zistil som musel odstrojit stropny tapec .link. a tiez som potom vymontoval cele stresne okno lebo na mieste nebolo dost priestoru na opravu. Bohuzial nemam fotky, robil som to dakedy ked som este nevedel o klube, ale aspon popisem co viem.
Stresne okno samo o sebe velmi netesni, voda preteka okolo neho a pada do sustavy zbernych kanalikov, ktore koncia vyustenim do styroch vyvodov. Kanaly su plechove a maju profil hranateho U. Na ich konci su osadene do akehosi vecne lepkaveho tmelu plastove (transparentny plast nieco ako plexisklo) redukcie na hadicku a zaistene su roztavenm plastu. Hadicky v predu su vedene prednym stlpikom a vychadzaju pod auto hned za prednymi kolesami a hadicky v zadu idu stlpikmi pri zadnych (5) dverach a vychadzaju von z podlahy za zadnymi kolesami.
Opravu tej odpadnutej redukce som riesil tym ze som ju opat posadil do toho lepkaveho tmelu a zaistil (prilepil silikonom).
Odvtedy uz nebola v aute ani kvapka vody

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator