Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
roman-jc
29.01.2013 06:24 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
Za?iato?n?k
nechci se někoho zastávat,ale v servisování aut ( kamionů )už dělám hodně dlouho, a spousty lidí chce na mě odhadnou po poslechu co tomu je a jestli to vydrží, dokonce jsou takový,který to chtěj pořešit po telefonu a dávaj tel k motoru a si poslechnu co to může ukat nebo k převodovce co to rachtá, opravdu by člověk musel být jasnovidec a nebo mít křišálovou kouly, poslechnout si spojku a odhadovat co to šustí a jestli to vydrží bez rozebrání je nesmysl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a dělat opravu jen že se vymění vypínací ložisko tak to je holý nesmysl,pokud je volné,vydře přítlačák,takže po výměně ložiska se za čas může tahat převodovka znova a oprava je o to dražší !!!!!!!!
měl jsem taky několik zákazníků,kteří to chtěly řešit výměnou vypínacího ložiska i když bylo na přítlačáku vydět poškození,do měsíce jsme to dělali znova,on není rozdíl mezi spojkou osobáku a kamionu jen je oněco větší, takže opravovat poslechem a posuzovat,zda to vydrží jde pouze u něčeho,ale opravdu moc záleží na zkušenostech,bohužel spojka do toho nespadá
myslete si o mně co chcete,ale pranýřovat někoho,že neodhad zda spojka vydrží a že oprava by stála jen ložisko je holý nesmysl !!!!!!!!!!!!!!!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator