Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
najk
28.01.2013 22:10 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
99
systemof napsal(a):
Jak jsem ve středu tady na clubu psal začalo mě něco pískat v motoru a při sešlápnutí spojky to přestalo,tak jsem jel za zatím nejmenovaným pánem,který mi C5 opravoval a u kterého jsem již nechal pár desítek tisíc za opravy.(kdo by chtěl,tak v mých příspěvcích zjistí kam jsem jezdil)Jelikož autům moc nerozumím,musím si nechat radit.Pán se na auto podíval a konstatoval že je to spojk.ložisko,ale že to není ještě akutní.V tak jsem odjel s tím,že oprava mě nemine,ale nemusím to řešit hned.Večer jsem jel pro manželku do práce cca.10 km.a na zpáteční cestě se propadl spojkový pedál a konec.Takže ze závady,která mohla být opravená za 2000 kč.se stala závada za deset tisíc.Automechanik co C5 teď opravuje řekl že bych dotyčného měl nakopat do pr.... a nechat ho to zaplatit to auto nemělo vůbec jezdit.Tak všem přeji a se jim nic podobného nestane.Ještě malá poznámka.Když jsem mu volal hned jak se to porouchalo jestli bych to mohl nechat k němu odtáhnout a on by to opravil,to byl taky zážitek v podstatě dal od toho ruce pryč.A to se vyplatí!


i přesto, že cena dílů je vysoká, mně by zajímalo co si si nechal dělat za těch PÁR DESÍTEK tisíc (kolik to je 20,30,40,50,?) dělali jste převodovku? byla dole?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator