Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
Hanz 397
28.01.2013 22:02 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
U??vate?
Když ono je to těžký-jak psal Jumep,nikdo z nás nemá křišálovou kouli a některé věci opravdu ani při největší snaze neodhadneš. Kolikrát se mi stalo,že jsem na autě něco našel. A zákazník mě tlačil do nějakého 100% resumé. Co mu mᚠříct?"Nevím"-to si řekne,kam jsem to přijel,když mi nedokážou ani říct,jak dlouho to vydrží. "Ještě chvíli to vydrží,ale chtělo by to udělat"-zákazník to zpravidla pustí z hlavy a přitáhnou ho,až když to něco odejde a zase jsi za ...,protože jsi mu přeci řekl,že to ještě vydrží. A nebo"chtělo by to udělat co nejdřív"-zase špatně. Ten člověk přijede třeba jen na olej,ty mu najdeš závažnou věc,který si vůbec nevšiml a nijak ho neomezovala v ježdění a on má pocit,že se ho snažíš pumpnout o co nejvíc peněz,když už tam je.
Samozřejmě jsem u vašeho prvního rozhovoru nebyl,nechci se nikoho zastávat a nevím,co a jak jste si řekli,ale zkus se na to podívat i z tohohle úhlu...Třeba pak z toho nebudeš tak smutnej

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator