Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výstražná světla, nejdou vypnout
Stirius
25.01.2013 17:43 - Re: Výstražná světla, nejdou vypnout
99
Tak někde je průser. Popíšu ještě jednou diagnózu:

1. Pár dní zpátky jsem zapnul výstražné světla, nešly vypnout = baterka vypnout, zapnout a pomůže to.
2. Zamknu auto (klíčkem nebo čímkoliv, je to fuk). Dojdu další den, odemknu a svině bliká okamžitě znova na všechny strany. Musím opět vypnout, zapnout baterku manuálně.
3. Tlačítko jsem dřív slyšel i spínat, když jsem to podržel a tlačil na něj. Teď je gumové, necítím žádný "stisk" spínače, můžu držet, jak chci, ale prd. Jak kdybych tlačil na gumu a nic z toho.
4. Od té doby se mi naprosto pokaždé, když dám klíček do zámku a otočím, nahodí energy safe mode. Netuším, jak normálně startovat, protože je to celé dok...mrvené. Vždy zkouším zapínat, vypínat a startovat, až se to podaří. Třeba na poosmé. Dnes se mi povedlo, že jsem i vypnul klíček a svítil mi svině lcd displej. Jinak to standardně všechno pozhasíná a mám utrum.
5. Dnes jsem koupil novou baterku, situace STEJNÁ. Stále energy safe mode.
6. Alarm, zamykání, odemýkání vypadá normálně, blikne to všude jak má. Jen to potom začne blikat znova.

Co s tím? Není někde pojistka na to zamrvené tlačítko, ale aby mi blinkry fungovaly dál? Co ten safe mode? Není někde nějaký reset nebo něco? Co se mi tam podělalo?

Počítám, že budu muset zajet na diag, ale nevím, kdy se tam dostanu a takto budu muset jak idiot každé ráno otvírat kapotu, vypínat, zapínat baterku...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator