Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C5 I 2.2HDi
Stanly
01.12.2012 23:44 - Re: Nestartuje / C5 I 2.2HDi
99
Omlouvám se že odepisu až nyní, byl jsem pár dni pryč. První záležitost. Po otočení klíčku to vůbec nezačne startovat, jen po zvednutí kapoty je slyšet ten poměrně silný hluk vycházející jako od starteru, nebo prostě z pod plastových krytů na motoru, vypadá to, jako by se točil startér naprázdno, bez vysunutí pastorku, ale to je přeci nemožné? Nenapadá mne, ale, co jiného by se mohlo roztočit, místo startéru.Startér se přeci začne točit až po vysunutí pastorku a zapadnutí zubů, tím pádem to teprve startuje. To točení po cca 30-60vt. vypne a motor jde naprosto normálně nastartovat. Ten hluk je na to, aby to bylo BHI hodně silný. To je slyšet jen jako slabý šum z krabice BHI. Jinak baterie byla špatná. Ve čtvrtek 29.11. klekla, sotva se převalovala, i když byla 2 dny po nabití, kupoval jsem raději novou. Pokud jde o samotný startér, tak jsem jej měl venku, ohledně té druhé otázky a kontroloval jsem jej. Uhlíky super. Pastorek a zuby OK. Vyčistil jsem jej, namazal. Pravda je, že cívku jsem nerozebíral. Jinak pokud nedojde ke zmíněným anomalijím, tak jde startování naprosto bezvadně.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator