Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C5 I 2.2HDi
Stanly
25.11.2012 22:36 - Re: Nestartuje / C5 I 2.2HDi
99
Ahoj všichni. Musím se připojit do této diskuze. Mám tento vůz 2 měsíce a za tu dobu se mi 2x stalo, že jsem nemohl nastartoval. Otočim klíčkem a ticho, jen v prostoru motoru po otevření kapoty je slyšet, že se něco točí. Poprvé jsem odpojil baterku, samozřejme to přestalo, následně připojil a vše OK. Natočil jsem bez potíží. Žádná hláška nějaké poruchy. Po druhé se mi to stalo včera. Vše normálně fungovalo. Dojel jsem na místo určeni. Po několka hodinách chci odjet a nic. Zkoušel jsem několikrát otočit kličem, ale nic. Juknu pod kapotu a opět ten šum, jak se něco točí. Po chvilce to samo bez mého zásahu vypnulo. Jdu vůz natočit a vše OK. Tak nevím, co se může točit, ale ventilátor to není. Nějak si nedovedu představit, že by se startér točil naprázdno, přeci teprve sepnutá cívka, když je pastorek vsunut do zubů setrvačníku spustí startér, ale ten hluk vycházel jakoby od startéru. Můžete někdo poradit. A ještě prosím o radu. Mám AP a občas se mi stane, že při startování je slyšet silné chrastění. Musím AP přehodit na neutrál, nebo naopak z neutrálu na P, pak jde natočit normálně. Díky všem za rady a příspěvky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator