Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Červené STOP a voda na max ?
Pablik1
12.11.2012 12:41 - Re: Červené STOP a voda na max ?
99
Max7 napsal(a):
Dekuji za tipy,rano me to nedalo a sel jsem omrknout co ste radily.Kapalin je vsude jak ma bejt,akorat jsem narazil na divnou vec a to ze olej v motoru je pod obe risky.. toje divne,sice si nepamatuju uz kdy jsem se na hladinu oleje v motoru dival ale takovy ubytek me dost prekvapil (na merce je spinavy jen malicky kousek spicky),hned jsem dolil a tak uvidim.Jeste dodam ze olej+filtr menen v srpnu 2011(olej 5w40)-jeto normalni zeto takhle zere?mam Citrouse druhej rok,takze nemam predstavu jakej toje zrout.diky
dotaz-protože to nepíšeš:ten oil jsi měřil na studeném motoru třeba ráno nebo po dojezdu někam?pokud mᚠprotočený motor je ho málo ve vaně je rozlezlý po motoru.všeobecně podle nějakého vlákna 2.0i by neměl žrát oil ale 1.8i jooo!oil bud leze do spalovacího prostoru=zanesené svíčky nebo do vody a pak je oil víko zasrané světlehnědou vazelínou(barva bílé kávy)anebo a touž je zlé je v expanzce pro chladič.ps.stejné je to i naopak úbytek vody

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator