Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Červené STOP a voda na max ?
Max7
11.11.2012 19:53 - Červené STOP a voda na max ?
99
Ahoj all osazenstvo.
Nevim kam jsem mel zaradit muj post,ale tak snad sem to dal dobre.Oco tedy jde :v posledni dobe seme zacaly ukazovat divne veci,jedu takhle z kopce a dole jsem kapanek vice pribrzdil,ale ne az na podlahu pouze trosku silneji-v ten moment se na pristrojovce rozsviti cervene STOP (to sem videl poprvy ani neim ze tam takovy krasny cerveny je a ukazatel teploty vody vyskocil az za horni mez
Po par stovkach metru jsem chtel na kopecku zastavit,ale jakmile jsem zacal splhat do kopecka ukazatel teploty vody spadl na normal a STOP zmyzelo ??Stejne jsem zastavil a juknul s vypnutim motoru pod haupnu,ale zadnej sykot nebo tak neco zeby to bylo prehraty.Po par dnech (dneska) jedu z praglu na liberec a taky v liberci malicko tuknu vic brzdu a znova,pustil sem brzdu a vyslapl spojku a zase to hned zmyzlo.
Nevesti tyto priznaky nejaky vaznejsi problem v dohledu a myslite ze bych mel rychle skocit nekam na diagnostiku ? dekuji za nazory a rady

Ps:raci dopisu ze si vozim zadnici v C5 2002 2L Hatchback benzin/plyn

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator