Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vůle v řízení / C5 I/II
quattrop
19.08.2012 20:02 - Re: Vůle v řízení / C5 I/II
99
I ja jsem zkusil dotahnout hreben, protoze mam nejaky problem v predni naprave, viz. diskuze volna predni naprava. Uz jsem mel v planu vyhodit rizeni ven a nechach ho zrepasovat, protoze opakovane ani na pozadani na stk mi jinou vuli nez drobnou v prevodce nenasli. Pro jistotu jsem teda zkusil dotahnout tu matku a byl jsem prekvapenej, jak strasne lehce to slo. Prislo mi, ze to hrozne povoleny, ze az tak volny to byt nemuze. Velmi zlehka jsem to dotahl a rizeni se citelne zpevnilo a je to ted minimalne o 50% lepsi. Takze necham planovane vymenit trubkohadici o serva, dam novou lds a nejaky cas asi nebudu dal resit.
Verim, ze se to nema jen tak od oka nejak utahovat, ale bylo to tak navolno, ze byt to sroub, pohnu s nim i rukou a to normalni nebude.
V zadnem pripade k tomu nikoho nenavadim, jen popisuju vysledek opravdu citelneho dotazeni na mem hrebenu.

PS. Mozna by jen bylo zajimave zjistit jak to ma byt utazeni, pripadne jak to ma utazeny nekdo, kdo ma rizeni v cajku

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator