Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zatékání do interiéru
Blondak
09.07.2012 11:13 - Re: Zatékání do interiéru
Za?iato?n?k
Ahoj,
řeším zatékání šíbrem. Odtokové kanálky vpředu přes A sloupek jsou průchozí a voda vytéká normálně pod auto. B-kanálky jsem zatím nezkoušel, ale předpokládám, že budou taky v pohod, ale pro jistotu je taky vyzkouším. Na rámu je posunutá boční těsnící guma viz. obr. a to na obou stranách úplně stejně, zatékání je ale jen na straně řidiče (přechod plast. krytu sloupku do tapecírunku a vzadu u držáku kam se dává sí). Při umývání v myčce z něj teče voda. Předpokládám, že by stačilo obě těsnění dostat nazpět a mělo by být po problému. Jak je ale zajistit aby při otevření okna nepopojeli zase dozadu. Nemají co jsem se díval, žadný roh na začatku nebo cokoliv co by je drželo v dané pozici. Pojistit vteřiňákem je asi lze, ale není to to pravé. I když nechápu jak mohli popojet dozadu, když hýbat s nima po plechu skoro nejde. A pokud je celý vytáhnu, tak jdou blbě nasadit a sjiždí.
Takže jakým nejlepším postupem to dát do pořadku?
Díky za rady.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak stačilo natáhnout těsnící lišty nazpět a přilepit je k rámu.
Museli se přilepit, protože po dvojím otevření okna byly opět ve stavu jak na fotkách.
Proč se shrnují mě není známo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator