Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce
Konik
10.04.2012 18:17 - Re: Koupe C5 v ProfiAUTO Uničov u Olomouce
99
Zdravim, mě se stalo něco podobného, ba horšího. Já id..t jsem nedbal rad švagra který mi sháněl C5 přez známé a na internetu jsem si našel vymazlenou C5 III Tourer 2.0 HDI 2009 a najeto 92 800 km v ProfiAUTO v Uničově za Olomoucí asi 300 km od domova. Vyrazil jsem tam defakto už s tím , že si ho přivezu. Po zkušební jízdě a mé laické prohlídce jsem ho zkutečně koupil a na úvěr od banky. V bazaru mě ujištovaly na pravost kilometrů a i mi daly záruku na skryté vady což už ve smlouvě neměly a po mém trvání že to tam chci, to pani dopsala do smlouvy ručně.Jak jsem podotkl jsem id..t,auto nemělo servisku a TP už byl čistopis,takže sem dohledal pár informací jen podle vinka. S autem jsem odjel a nic se nejevilo špatně až na to že jsem po sto km zjistil že mi nejde otevírat okno u spolujezdce,nad tím jsem mávl rukou a jel dál. Doma jsem zjistil že mi to žere trošku víc než by mělo, tak 8-9 l na 100.Jelikož dělám v zahraničí dojel jsem si ke známému do Prahy cca 100km, na diagnostiku A POLIL MĚ POT. Auto na budíku 93000 a na diag. poslední chyba ve 216 000km. Chyb permanentních tam bylo dos,ale největší byla vada průtoku vstřikovače na čtvrtym válci a to mě dostalo.V bazaru se už cukaly že musim přijet ale že neni jistota že mi to uznají,takže opět 300 km o víkendu tam a zpět druhym autem, auto budu platit,ale jak dlouho jim potrvá oprava netušim a těch vad je tam víc,atomatika svetel a senzor deeště nejde a v diag. to píše další a další. Co mám prosím dělat, jsem z toho dost v pr... a jezdim pořád C5 2001 2.0HDI. Chci jim to i vrátit,ale nevím jestli to jde. Jsem id..t a udělal jsem chybu, pomozte prosím.
Můj email ondrej.pinta@seznam.cz
Děkuji moc

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator