Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Slaby vykon 2,2hdi
duff74
03.03.2012 17:28 - Re: Slaby vykon 2,2hdi
99
Tak jsem dneska vyměnil olej + filtry, zdemontoval jsem intercooler, byl mastný asi jen do jedné čtvrtiny od spodu z jedné strany. Umyl jsem ho a natlakoval, těsní dobře. Jeden otvor jsem ucpal rukou a na druhý jsem si vyrobil dekl z víčka od nějakého krému, který pasoval na fest, kam jsem udělal díru a do něho dal ventilek. Připojil kompresor a pustil. Pokud jsem neupustil tlak rukou, tak vyrazil to víčko. Nikde jsem žádnou díru nanašel. Při příležitosti, že mám dole ten spodní dekl, jsem čelovkou posvítil na okolí turba a co jsem viděl, tak všechny hadice a spony jsou OK. Když jsem to všechno poskládal a udělal zkušební jízdu, tak to jede dobře. Možná fakt považuju za závadu něco, co je asi vlastnost. A asi podvědomě pořád srovnávám s VW a Škodovkou, kterýma jezdím v práci a jsou to auta 2 až 3 roky staré. Prostě je třeba na ten plyn šlapat trochu víc a se turbo točí. Každopádně se stavím k jumepovi, preventivní diagnostika nemůže uškodit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator