Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Slaby vykon 2,2hdi
duff74
02.03.2012 11:23 - Re: Slaby vykon 2,2hdi
99
Mikra:
Všechno co jsi napsal už mně napadlo. Gumy mám fouklé o 0,2 víc a brzdy mám taky OK, což dobře poznám, když zastavím téměř na rovině a sundám nohu z brzdy tak auto jede, pokud to není rovina. Navíc to při mé povaze dost často kontroluju. V minulosti jsem měl problém s kunama, kdy mi pravidelně úplně prožraly ten filc zespodu haupny (Xsara, Opal Vectra B, Zafira A), ale do kabelů se nikdy nepustily, jen jednou nějaký odpojily. U C5 jsem pozoroval, že motor taky navštívily, ale žádnou viditelnou škodu neudělaly. Asi jim nafta nevoní. Tak mě napadá jestli není někde v motoru načatá hadice, nebo něco podobného. A co se týče těch otáček: při rozjezdu do kopce nejsem schopný přeřadit tak rychle, aby otáčky nespadly na cca 1450, podle sklonu kopce. Šlo by to, ale tu jedničku bych musel vytočit někam k 3600 ot a to při tom jak je 1ka krátká, je už celkem řev. Osobně si myslím, že kdy šlo o echt strmý kopec, tak tam tu dvojku ani nedám. To je přesně ten problém - chybí setrvačnost v nižších rychlostech (rychl. stupních). Čím dál víc se kloním k té váze. Navíc mám pocit, že občas, třeba jednou za měsíc jede to auto tak, jak bych si představoval. Dojedu domu, zaparkuju a ráno je to zas zdechlé, třeba další měsíc a nejsem schopný určit co to způsobuje. Mluvil jsem o tomto s Bobem z Autodíly Hulín, když jsem si byl pro díly a ten mi potvrdil, že i jeho C5 2,2 nebyla pokaždé stejná. Tak to vyřešil čipem.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator