Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: autoalarm - zabezpeceni C5
Pablik1
09.02.2012 09:20 - Re: autoalarm - zabezpeceni C5
99
Ladman napsal(a):
Zdravím, vaše fórum sleduji už víc jak měsíc, ale až dnes jsem se dokopal k registraci. Už 2 týdny jsem šastným majitelem X7-čky, která je v plné palbě krom xenonů, zadních airbagů a alarmu. A zrovna ten mi citelně schází. Na předchozím voze (Peugeot 406) jsem si nechával dodělávat Foxe s náklonovým čidlem od Jablotronu a dodnes šlape jako hodinky. Tak jsem si ho nedávno sehnal po internetu, i když se už nevyrábí, abych si ho mohl nechat dodělat do X7. Ale ouha. Dnes jsem měl auto v servisu, který se zabývá pouze zabezpečením vozidel, ale auto mi vrátili s tím, že se jim alarm nepodařilo namontovat, nebo se sběrnicí CAN komunikuje pouze jednostranně a signál z blinkrů je k ničemu, nebo ty blikají i při odemknutí klíčem bez použití dálk. ovladače (jak popisuje na předchozí straně DanV). Nevíte někdo co s tím? Nedá se to blikání při odemykání klíčem bez použití dálk. ovladače nějak vypnout v diagnostice?
ten samý problém:3typy alarmů a ani jeden nefungoval.tak jsem kůpil bezdrátový samostatný s otřesákem a pohyb.čidlem+dálkáč navíc ale po měsíci mě to přestalo bavit používat dva ovladače tak šel do světa(odprodej)pro mě snad jen sehnat citronácký z vraku...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator