Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Venkovní čidlo teploty
kotysek
02.02.2012 08:09 - Re: Venkovní čidlo teploty
99
ForteZH napsal(a):
Kazdopadne mu to podla mna pomohlo. Akurat som dnes opravoval toto cidlo... je nadhera ked v tychto mrazoch ukazuje +35°C

Po rozobrati samotneho cidla ktore je tam zaliate som zistil ze na vrchu su dve dierky cez ktore sa mi tam dostala vlhkost a krasne to tam vo vnutry zaoxidovalo. Odporucam rozobrat zrkadlo kym senzor funguje a zatmelit tieto dierky.
PS: dakujem za zverejnenie hodnôt suciastok pouzitych v senzore, (vyroba cidla 0,39€ ) maximalna spokojnost.



Kazdopadne mu to podla mna pomohlo. Akurat som dnes opravoval toto cidlo... je nadhera ked v tychto mrazoch ukazuje +35°C

Po rozobrati samotneho cidla ktore je tam zaliate som zistil ze na vrchu su dve dierky cez ktore sa mi tam dostala vlhkost a krasne to tam vo vnutry zaoxidovalo. Odporucam rozobrat zrkadlo kym senzor funguje a zatmelit tieto dierky.
PS: dakujem za zverejnenie hodnôt suciastok pouzitych v senzore, (vyroba cidla 0,39€ ) maximalna spokojnost.

Ahoj můžeš, tedy popsat součástky který jsi použil a nějaký srozumitelný návod jak na to?Hromadě lidem včetně mě by si tím udělal velkou službu.Četl jsem celý vlákno a nepochopil jsem zatím jak si čidlo vyrobit doma..... Já sice nejsem elektrikář ale mám šikovnýho strýce a věřím, že když bude mít návod co a jak použít (schéma) tak to by v tom byl čert aby to můj strýc nezvládl. Díky moc

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator