Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Neoriginální autorádio do C5 III
Roozena
28.11.2011 16:31 - Re: Instalace muziky - final phase...
99
@ Junep - ano, hezký argument - kufr nepoužitelný... pro chalupáře, rybáře houbaře či dřevorubce docela určitě ano. Pro můj případ, kdy mi stačí těch cca 70% kapacity nikoliv... v 95% případů v kufru nevozím nic a na tech 5% co bych potřeboval kufr celý mi stačí 30 sec procedura a woofer je venku bez ztráty kytičky. N vození bordelu mám jiný auto...
@ SGT. S reporo byl celkem vopruz v tom, že Focaly jsou hlubší asi o 5 cm, než origo repra a je potřeba drimlem oddělit plat za repráky. za ním je již dostatečný prostor. Plast slouží patrně jako jakýsi polotevřený box na repro, ale dle mého názoru tak, jak je koncipován nezastává žádnou nenahraditelnou funkci. Pokud se pořídí repro s nižší instalační hloubkou, není třeba nic řešit a půjde to kus za kus. Výšky jsou pochopitelně měněné taky. Je nutné instalovat výhybky, ánšto v orogo kabeláži nejsou. pro přední repro je vhodné místo pro výhybky ve středovém tunelu, pro zadní reporo v prahu pod sedačkami. Zadní výškáče jsou v horních rozích skel. Nicméně - přijatelné řešení by bylo i tak, že výhybky nepoužijí a výškáče budou odděleny pouze kondíkem, což je zkousnutelné. do středobasů pak půjde celé spektrm. reproduktorům to nevadí, jen bude částečný útlum na výškách, což lze dohnet korekcema. čili - za relativně přijatelné investice finanční i časové se dá muzika vylepšit zásadním způsobem. A doporučuju vtlumit ty dveře. materiál nestojí moc a hrát to bude - zejména na basech rozhodně lépe a zamezí se i nějakým rezonancím.
co se týče origo instalace displaye navi do vrchní pozice - při objednávce jsem zásadně NECHTĚL auto s navi. jednak pro praktickou nemožnost přestavby muziky a druhak pro pofidérní mapové podklady od PSA. Jezdím často na různaká místa do zahraničí a potřebuji 100% aktuální mapy, což mi Tom Tom zaručí rozhodně spolehlivěji. proto celá tahle šaráda...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator