Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Neoriginální autorádio do C5 III
Roozena
28.11.2011 13:45 - Instalace muziky - final phase...
99
Taxem se konečně o weekendu dokopal k instalaci muziky. OEM radio ven, OEM repro ven, OEM kabelហven...
Namísto původního balupuktu 1 DIN jsem pořídil 2DIN středový panel plus jsem si udělal redukční rámeček a k tomu AV unit s mj. časovouu korekcí zvuku, 3x Video IN, 4.1 decoder zvuku a navigací Tom Tom, takže žádná frustrace se starými mapovými podklady a otázkou, kdy budou nové. Zůstalo zachováno ovládání AV unit přez volant (použit interface od 2connect) Zůstala zachována funkce parkovacího asistentu (o5 vlastnost 2connect) Origo repra jsou opravdu shity. Plastový koše, plastový membrány a to celé vyrobeno v Polsku... vyměněno za Focal Polyglass VR (zatím se rozehrávají, ale už teď je to nesrovnatelné) Repra přišli na decentní podložky a částečné vytlumení dveří (pouze přední plenta, ale to je hlavní). dozadu pod okno anténa od GPS a ot DVB - T ( kvůlivá signálu za přednímatermickým sklem). Roztahat repro, signálový, napajecí a videokabely, do cufru SW, AMP a CAPA, nainstalovat couvací kameru, dát to celý zase do kupy a "Voiala"... Stálo to za to. O ždnou z obávaných funkcí PP či ovládání čehokoliv přez volant jsem nepřišel, vše funguje, jak má a konečně se to dá poslouchat...

Teď bych si rád poslechl origo JBL...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator