Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: problém s 4hp20
pcborec
14.10.2011 23:01 - Re: problém s 4hp20
99
dneska jsem se soustředil na převodovku když jsem sedl do auta a byl studeny motor, studena převodovka.

za studena se to chova jakoby prokluzovala spojka, tzn motor ma vice otaček.. třeba 1800. tyto otačky jsou teměř konstantni při stejnem sešlapnuti plynu a auto zrychluje.
jak se zahřeje tak jakoby neprokluzuje, ale sepne naplno, třeba 1400 otaček na 3ku a pomalu zrychluje. protože motor nema vykon (pokud nepodřadi) tak se začne spojovat a rozpojovat, neprokluzuje..
nevim jak to popsat, připada mi že za studena otačky reaguji na plyn a převodovka prokluzuje podle potřeby a jede krasně. za tepla tolik neklouže ale je vice v zaběru, timpadem klesnou otačky a začne to houpat, protože se neudrži sepla naplno při nišich otačkach.

mam zkusit kaps, nebo někoho jineho? na netu jsem zrovna pěkne reference na ně nenašel a je pravda že naši tam měli jeden automat, odstranili problem ale objevil se problem jiny.. všichni mě tady odrazuji jak jednou do automatu začnu zasahovat tak se to začne sbirat...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator