Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: problém s 4hp20
pcborec
13.10.2011 18:47 - Re: problém s 4hp20
99
tak jsem dneska vyměnil olej.. ten co vytekl byl docela dobrý, asi tam nebyl dlouho a někdo ho měnil.
nalil jsem novy. převodovka při lehkem zaběru rozpojuje pořad, možna se to malinko zlepšilo, zatim jsem moc neujel abych to mohl posoudit, ale dělá to pořád. Mechanik ktery mi to měnil řikal že vyměna oleje většinou nepomuže.. že by to typnul na problem v měniči, ikdyž zkoušel zaběr automatu měniče když přibrždoval a řikal že si nemysli že by měnič byl špatny. řikal že se někde muže ztracet tlak.. že by to chtělo auto na delši dobu a měřit tlaky a dalši věci.. řikal že mam jezdit a jestli se to nebude zhoršovat tak mam jezdit, že to zase velka zavada asi nebude.. je to spiš nepřijemne jak to houpe s autem..
nevim jestli mi někdo bude schopny řict čim je to zpusobeno? ten měnič jsem našel u polaku, ten ještě nestoji velkou sumu, ale je s tim pry hodně prace sundat tu převodovku.. musi se povolit napravnice, nebo nadzvednout motor..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator