Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod.
Boris911
14.07.2011 18:33 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod.
99
Tak jsem to zkoušel i s tím, že jsem si našel na netu postup. Jde o to, že m,ě zmátli ty varovné hlášky, že to nenašlo žádnou Document stanici. A TA i PTY jsou přeškrtnuté. Ale to je v pořádku. Hlavně jsem musel udělat mezikrok: přepnout na rádio a pak zpět na CD měnič. Tím se mi navolil CD4 a už bez varovných hlášek přes 1-ničku lze brouzdat po flashce, kde může být víc adresářů (problém je s vnořenými adresáři, které se zobrazí ve stejné úrovni, jako adresáře v ROOT-u, takže pokud máte v nkterých adresářích podadresáře s CD1 a CD2, tak se v tom ztratíte, k čemu to patří. Přes 2-ku to pak ukáže interpreta a název písničky.

Je zajímavé, že to vedoucí servisu neznal - s ním jsem vše projednával a on mi ten box předvedl ve svém voze s iPodem.

Takže ideální řešení je vytvářet adresáře, aby obsahovali název interpreta a alba, aby se v tom pak člověk vyznal - např.:
Karel Gott - Pokazde
Metallica - Metallica
Metallica - Ride The Lightning
Phil Collins - The Platinum Collection (Disc 1)
Phil Collins - The Platinum Collection (Disc 2)
atd....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator