Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod.
Boris911
12.07.2011 13:48 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod.
99
Tak včera mi v servise namontovali do C5-ky originál USB Box (9702.EZ). Jsem z toho trochu rozčarován. Může tam být max. 495 písniček (5 adresářů s 99-ti skladbami), protože CD6 se bere, jako "všechno od jedničky". Takže šestý adresář se nepřehraje a u CD6 hraje obsah prvního adresáře, co je u CD1. Ale alespoň něco (mám RD4, co neumí MP3).

Dále mi to nečte názvy písniřek PYT-Document mi to napíše, že to nemůže nic načíst. Takže názvy písniček se zobrazují nejspíše pouze, pokud tam má člověk připojený přehrávač od Applu.

Už jsem dříve zkoušel různé FM transmittory do CL zásuvky. Ale 108MHz je v Brně zahlceno a při ježdění mně paradoxně trumfnul kdejaký pintráda s dodávkou (PPL a podobně), který když jel poblíž, tak mi tam na chvíli hrálo něco jiného (poslouchám svojí hudbu, zachrčení, jiná hudba, zachrčení a zase tam mám zpět svůj přehrávač). Takže alespoň, že je tohle řešení.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator