Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Příjem GPS uvnitř auta s pokovenými skly
Mikra
26.06.2011 11:58 - Re: Příjem GPS uvnitř auta s pokovenými skly
99
TheOne napsal(a):
Stane se, smolík, ale sklem to opravdu není.

Tak si dovolím nesouhlasit. Atermické sklo je pokovené a signál navigace je přinejmenším oslaben. Otestováno to mám na Nokii E 65, která nemá vlastní GPS modul, ale externí, originál Nokia, velice kvalitní a výkonný. V Nokii mám TomToma a všude funguje naprosto spolehlivě, rychle a přesně, jen v C5 musím externí GPS modul umístit ke zpětnému zrcátku na předním skle, jinak se signál občas ztrácí. U zrcátka je plocha skla bez pokovu, určená právě pro tyto účely. Různé čtečky karet, GPS moduly apod. Když mám externí modul na přístrojovce, tak signál vůbec nenajdu. Když ho ale zvednu, nebo zavěsím k zrcátku, signál chytnu a potom drží jakž takž i na přístrojovce, až do doby, než se někde v zástavbě, nebo pod hustými mraky ztratí. Potom nezbude nic jinýho, než modul opět zvednout k zrcátku. Po těchto zkušenostech už mám modul pevně zavěšenej u zrcátka a signál nikdy neztratím. Teda abych byl přesný, moje manželka ho neztratí, protože já používám vestavěnou navigaci, kterou ona nemá ráda.
Takže pokud máte problémy se signálem GPS, tak buďto musíte mít navigaci extrémě výkonnou, nebo externí anténu, nebo využít plochu skla u stropního zrcátka.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator