Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Engine tunning - Steinbauer
Avenger1
22.06.2011 09:49 - Re: Engine tunning - Steinbauer
Za?iato?n?k
Inac zaujimave. Vecsina tych co odpovedala je cisty offtopic, na ktory som sa vobec nikoho nepytal. Nepytal som sa na to ci si mam kupit silnejsie auto alebo co. Takychto mudrlantov som uz cital na 100vky a napomocna hodnota tychto prispovekov sa blizi limitne k nule. Rovnako som nikde nepisal ze to chcem kvoli zavodeniu, Rely, a tak, cize cisty bullshit.
Takze sa len smejem takym co si to hned myslia. Skor naopak, jazdim na tom komfortne, a mozno dovody preco sa o to zaujimam su dva: Ci je s tym mozne znizit spotrebu pri normalnom style jazdy oproti povodnym krivkam, a druhy dovod je mat o nieco silnejsi tah auta pri obcasnom predbiehani. To ze to ma vecsie riziko opotrebovania dielov viem, hlavne co sa tyka spojky.

Takze mozno to zhrniem znova. Prosim nech reaguju len ti, co k tymto otazkam nieco maju co povedat:
Mate niekto skusenosti prave s tymto zariadenim (Steinbauer) ?
Akekolvek info (pozitivne/negativne) od ludi, co to mali resp. to maju rad privitam. Pripadne ak maju nejake podobne zariadenie. (Co sa tyka klasickeho chiptunningu, mam o tom dost info, aj z roznych firiem co to robia, napr aj tu: .link. )

btw.: To ze sa o to zaujimam este automaticky neznamena ze to idem robit, ale niektori to zjavne nepochopili, a diskusiu o ziskani informacii menia na prispievanie svojich offtopic prispevkov.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator