Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: system engine fault 2.0i 16V LPG
Kulda
23.04.2011 20:30 - Re: system engine fault 2.0i 16V LPG
99
Zdar mistři! Tak mám v autě od čtvrtka LPG a dnes jsem s ním jel na dálnicu. Ve městě dobrý, ale po cestě do Otrokovic mě zarazila spotřeba podle BC, na beneli to ukazovalo před montáží LPG 7.5-8l/100km, dnes cesta tam i zpět, tj. 185km 10.8l/100km! Při řazení od 1-3 při 2500ot. začne auto škubat, pak přestane. Při použití tempomatu, anstavení za 100 na 120, při překročení 115km/h auto ztratí výkon, tempomat se vypne a moment. spotř. roste na 25l a výš! Při sešlápnutí pedálu se vše uvede do normálu, kromě spotřeby. Jo a aby toho nebylo málo, tak se mi rožla kontrolka ESP a hláška ESP/ASR system defaulty! Po vypnutí motoru a nastartování opšt vše v pohodě. Ani tak nechci radu, co všechno to může být, ikdyž trochu ve skrytu duše doufám, že někdo bude vědět, ale spíš se chcu vykecat! Moju to totiž moc neinteresuje. Tak musím v úterý zajet do LPG servisu a probrat to s něma, co s tím dělali. Nemohli překopat nějaký nastevení auta? Museli LPG systém skompaktobilitovat s řídící jednotkou, ne? Nebo špatná bohatost směsy? Když jsem to před metrem kupoval a Jumep tu káru měl na diagu, tak to žádný problém ze vstřiky neukazovalo, tak nevím. No, uvidíme!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator