Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 X7 alias C5 III
sgt
21.10.2010 10:05 - Re: C5 X7 alias C5 III
U??vate?
musím potvrdi, čo bolo napísané vyššie. Exteriér novej C5 vyzerá dobre, interiér priam luxusne - mám svetlo bežový mix koža-látka. Sedačky sú tvrdšie ako v Xantii/C5I/C5II, ale sú tak výborne tvarované a nastavitežné, že sa cítite pohodlnejšie ako v mäkkých a to nevravím o bočnom vedení - v Xantii pri ostrejších zákrutách som sa musel opiera o dvere alebo sedačku spolujazdca - a to nejazdím športovo. Miesta v interiéri je o niečo viac ako v Xantii, horšie je to zo zadnými dverami - sú dos malé, Xantia mala doslova vráta Počas jazdy je v nútri minimálny hluk, motor poču až okolo 3000ot/min. Tlmenie je pohodlné, ale nie tak mäkké ako v Xantii - toto hlavne pozna pri dierach a krátkych nerovnostiach. Radenie je až neuveritežne presné s malým odporom oproti starším citroenom - mám 6-rýchlostný manuál. Riadenie je taktiež presné, volant dobre tvarovaný, rukám vôbec nezavadzia pevný stred. Prístrojovka je vežmi pekná, je tam všetko potrebné, dokonca aj niečo naviac - teplomer oleja, stav a rýchlos tempomatu a obmedzovača rýchlosti. Ambientné osvetlenie kžučiek dverí, stredového tunela je v noci výborná vec. Taktiež tzv. nočný režim, keď sa vypnú všetky displeje (rádio, klíma, prístrojovka) a osvetlená je len stupnica tachometra a podsvietenie tlačidiel na volante/stredovom tunele. Vežké mínus sú odkladacie priestory. V predu v strede sú 4, do dvoch z nich nedáte ani mobil, do tretieho tak max. okuliare a v lakovej opierke tak na pohár. Vo dverách je miesto tak na škrabku. Takže môžte rovno zabudnú aj na 0.5 litrovú fžašu - jedine v lakovej opierke - a aj to otvorenej. V zadu je to niečo podobné: v zadných dverách tiež tak max. mobil, ešte že sú sieky na predných sedadlách a stredová laková opierka so schránkou. Ešteže je to kombík a do kufra dáte všetko

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator