Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 X7 alias C5 III
erste
21.10.2010 01:38 - Re: C5 X7 alias C5 III
U??vate?
Matt napsal(a):
Dík za upozornenie

Hydru som zažil, nie raz sa povozil a myslím, že to dokážem preži aj bez nej. Pre mňa je dôležité, že mám auto, ktoré sa mi skutočne páči a má takého svojho šmrncového ducha (aj keď je bez hydry) a tí čo sa previezli, ani len netušili, že tam tá hydra nie je (samozrejme neboli to žiadny skalní citroenisti ).

Tiez mi nedalo aby som si neporovnal moju strunovu C5 s hydrou na zraze v Piestanoch. Jumepa som poziadal o cestu niekde cez kolaje a podobne nerovnosti na cestach. Potvrdzujem slova ktore napisal Matt a pridavam moje zistenia, ktore som vtedy povedal aj Jumepovi a tiez Igokovi, ktoreho som nechal previezt sa na mojom po tej istej trase a to ze: "pokial neprepnes na hydre sportovu jazdu - nerozoznas medzi nimi rozdiel". A kedze ja sportovo na takom auticku nechcem jazdievat, vobec mi nechyba ta moznost aby som si mohol prepinat ako na hydre zo sportovej jazdy na komfortnu a pohodlnu jazdu, ktora je na mojom tiez na 100% zabezpecena ale je na pevno. Ti co chcu mat C5 sportovo-manazersku nech si kupia "hydro" a ti co si kupia strunove, urcite nebudu sklamani, pretoze si zabezpecia trvalu, mäkku a komfortnú jazdu v krasne vyzerajucom manazerskom aute a to so slusnou cenou ak porovnaju podobne auta v tej istej kategorii ale inych znaciek.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator