Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 X7 alias C5 III
maros.h
01.10.2010 13:30 - Re: C5 X7 alias C5 III
99
mám novú c5 rok.2.0 hdi 103kw mataliq. pred tým som mal C5II 4 roky. obe autá som kupoval ako nové, takže viem ako tak porovna. porovnanáva c5II s c5IIIje ako porovnáva dva odlišné svety. podža môjho subjektívneho názoru je nová c5 oveža komfortnejšie,predvidatežne správajúce sa auto. podvozok, aj ked bez hydra, je nastavený mäko, komfortne, oveža lepšie pohlcuje všetky typy nerovností. rozdiel je vidie len pri prejazde vžn, kde hydro odfiltrovalo spätné zhupnutie smerom na hor. čo sa týka vnútorného priestoru, predchádzajúca c5 bola na pocit vzdušnejšia, ale v reále to až taký rozdiel nieje. mám 180 cm, do práce chodíme 5, všetci podobný priemer a rovnako dostatok priestoru tak v predu ako aj v zadu. kvalitu sedenia, materiálov, ovládania neporovnávam, lebo sa to jednoducho porovnáva nedá, lebo je to skok možno aj dvoch generácií áut. vežkos kufra na rodinné auto dostačujúca až až. aj an letnú aj na zimnú dovolenku nebolo treba redukova batožinu, vošlo nám tam presne tooožko toho čo do c5 II. k rozdielu ceny medzi hydro a klasickým pružením...ked som kupoval auto ja tak ten rozdiež bol 100 € medzi vybavou dynamic a comfort, takze cena nerozhodovala medzi mnou vybraným podvozkom. jednoducho mna hydro neoslovilo, jeho vyhody (zdvih) som za cele 4 roky nevyuzil ani raz. apropo, system snow motion funguje perfektne, na chatu v zime, kde som musel vždy nasadzovaž reaze, a v pohode tam vojdu le 4-kolky som vyšiel bez menších problemov...super. p.s. už mi zostáva len dúfa, že kvalitne vyzerajúci interier bol aj kvalitne poskladany, nakolko po roku a 20000km sa sem tam ozve nieco zo stredového panelu. minus, ale uz od výroby, zrejme v rámci šetrenia, vrzgajúce madlá na všetkých dverách, ktoré sú z prapodivne tvrdého plastu, a chýbajúca plynová vzpera v motorovej časti...samozrejme som zabudol na jednu velmi podstatnu, ale nepochopitežnú vecc - odkladacie priestory. na prednych miestach zalostne malo, kávu a podobné nápoje nie je počas jazdy kam odloži, neviem si predstavi že by som počas jazdy otváral lakovú opierku a dával do nej kávu, flaša či už 1/2l alebo väčšia tak jedine na zem pred spolujazdca, odkladacia schránka pred spolujazdcom tak o 1/2 menšia ako v C5II. vzadu sú aspoň vysúvacie držiaky v lakovej opierka . no čo už...odkladacie priestory hold padli za obe dizajnu...a dizajnery by sa mohli pohra aj s dispejom rádia...niečo pár palcové a menej archaické navyše by nezaškodilo...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator