Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupe C5 v Autokucera Klimkovice
MichalJ
06.09.2010 16:01 - Re: Koupe C5 v Autokucera Klimkovice
99
autodiag napsal(a):
ale to vis ze jde...jen by se nekomu (PaCH) muselo chtit
dit je to uplne jednoduche..o ty km by az tak neslo kdyby tp nebyla 1.6 a taky kdyby ta zaruka byla


Bohužel u nás úprava stavu km není ani závadou ani trestním činem či přestupkem a pokud auto s touto úpravou prodávám a ve smlouvě nebo inzerci udám, že stav km na ukazateli je .... , tak se ničeho nedopouštím. Nesmím pouze udat , že vozidlo má najeto .... pak klamu. Už se to probíralo hodně a všude a bohužel to tak je, mohu k tomu dodat i právní rozbor. Počítadlo km není nic nedotknutelného, pouze díl pro orientaci , mohu to obhájit, že jsem si koupil vůz a stav si nechal vynulovat (otázka proč bych to dělal je něco jiného) a tak se tím mohu ometat jak chci a nikdo mi nedokáže úmysl, pokud mě vyloženě nenachytá na švestkách kdy tvrdím, že vozidlo má najeto o 100tis méně, dá se to prokázat, vím o tom a úmyslně jsem to zatajil ... pak je to podvod, jinak ani buřt. Dokud to nebude trestné a počítadla nedotknutelná tak se s tím nehne, jo a ještě pokud to lidi budou prodejcům baštit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator